AKICI VE PRESTİJLİ BİR İÇ MEKAN


AKICI VE PRESTİJLİ BİR İÇ MEKAN

Stilistler, 308 CC’nin iç hacminin azami tek biçimde değerlendirmesine önem verdiler. İç kısımda tek Grand Tourism imajını yansıtan entegre kafalıklı dört koltuğun şıklığı ve torpido panelinin çeşitli renklerde komple deri giydirme stili fark yaratıyor. Bu seçkin çizim, öndeki yolcuların ensesi seviyesine tek ateş gibi hava dağıtıcısı (Airwave) yerleştirmek suretiyle koltukların hepten huzurlu olmasını sağlıyor. Cabriolet kullanma keyfi böylelikle hepten uzatılmış, mevsim kavramının dışına taşınmış oldu. Standart olarak getirilen elektrikli ve ısıtmalı ön koltuklar, çift bölgeli otomatik klima, rüzgar önleyici windstop ile sürücü ve yolcuların daha konforlu gezi etmelerine imkân tanınıyor.

20 saniyede canlı tek coupe ya da dekoratif tek cabrıolet

Yeni Peugeot 308 CC amaçlı tasarımcılar Otomobilin iç boyutlarını ve hayat alanlarını genişlemek için maksimum alanı boşaltmak üzere itina gösterdiler. Böylelikle 308 CC bizzat sınıfında en kapsamlı kabinli araçlar içinde yer alıyor.

308 CC’de, yolcuların kullanımına tavan kapalıyken kapsamlı tek bagaj hacmi (465 litre) sunuluyor. Katlanabilir tavanın bagaj içerisine yerleştirmesinden daha sonra bile bagajda 266 litrelik tek kulanım hacmi kalıyor. Yepyeni Peugeot 308 CC’yi canlı tek coupe’ye ya da dekoratif tek cabriolet’ye dönüştürmek amaçlı 20 saniye yetiyor.

HER BÖLGEDE ÜST SEVIYE GÜVENLİK

Birincil, ikincil ya da üçüncül güvenlik konusunda Yepyeni 308 CC her süre en üst düzeyde konumlanıyor. İlk planda muhteşem kasa sertliği yürüyen aksamın etkili biçimde çalışmasını, buna bağlı olarak birincil güvenliği sağlıyor. İkincil güvenlik amaçlı, kasa yapısı bilhassa öndeki üçlü kuvvet karayolu yardımıyla, en önemli darbelere direnç gösterecek biçimde boyutlandırıldı. Tespit Edecek bölümlerde THLE tipi saç ve çok katlı takviye elemanlarının tüketimi, tek taraftan otomobilin toplam ağırlığının kontrol altında tutulmasını sağlarken, yolcuları sığınma düzeyinin de yükseltilmesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir