Autoshow kontakt ve pazarlama çalışmaları sürat kazandı

Autoshow kontakt ve pazarlama çalışmaları sürat kazandı

2-11 Kasım 2012 tarihleri aralarında TÜYAP’ta tertip edecek meydana iştirak eden Beynelmilel Araba Fuarı, İstanbul Autoshow 2012 amaçlı kontakt ve pazarlama çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin önde iştirak eden bütün otomotiv markalarının İstanbul Autoshow 2012’ye karşı kontakt ve tanıtım faaliyetleri de başladı.

ODD (otomobil Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Bütün Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliğinde tertip eden Autoshow 2012 yükselen 50 bin metrekarelik sergi alanı ve ailelerin huzurlu tek zaman geçirmelerine imkân verecek yepyeni konsepti ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Kadın ve çocuklara karşı özel etkinliklerin düzenleneceği ve bu çerçevede pazarında çok kuvvetli sponsorlarla işbirliklerinin gerçekleştirileceği İstanbul Autoshow 2012 amaçlı biletler çok yakında piyasaya çıkacak.

Biletler Biletix üzerinden satın alınabilecek

Otomobil tutkunlarını heyecanlı, neşeli tek ortamda buluşturacak meydana iştirak eden İstanbul Autoshow 2012 fuarının kapı giriş fiyatları hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL, otopark fiyatı ise 10 TL. İstanbul Autoshow 2012 biletleri girişte bütün araba

tutkunlarına kolaylık sağlamak üzere bu sene ilk defa Biletix üzerinden piyasaya takdim edilecek. Fuara giriş hafta içi kadın, genç ve üniversiteliler dahil olmak üzere bütün talebeler amaçlı bedava olacak. Hafta sonu da fuara genç ve üniversite talebeleri de dahil olmak üzere olacak biçimde bütün talebeler bedava, bayanlar ise yüzde 50 indirimli girebilecek.

Metrobüs Tüyap’a civarı geldi

Ağustos en başında Metrobüs hattının Beylikdüzü’ne civarı ulaşmasının akabinde fuar meydanına erişim da çok pratik duruma gelirken, ziyaretçiler amaçlı fuar müddetinde İstanbul’un farklı bölgelerinden bedava servis imkanı da takdim edilecek. Autoshow ziyaretçileri, fuarı hafta içi 12:00-21:00, hafta sonu ise 11:00-21:00 saatleri aralarında ziyaret edebilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir