Beko, Team Turx’e Destekçi Oldu!

Beko, Team Turx’e Destekçi Oldu!

Yıllardır spora yaptığı mevduat ve verdiği destekle değinen Beko, sponsorluklarına bir yenisini ek olarak ilave etti ve Extreme Sailing Series’de uğraş eden tek Türk kulübü Team Turx’e destekçi oldu.
Geçtiğimiz Eylül ayı içinde Ülkemiz’yi Extreme Sailing Series’in İstanbul ayağında başarıyla temsil eden ve bu düzeyde bir yelken yarışına dahil olan ilk Türk kulübü meydana gelen Beko Team Turx, yarışmanın Singapur’da başlayan 2015 serisine katılıyor.
5-8 Şubat’ta Singapur’da tertip edecek yarışta Beko sponsorluğunda yer alacak meydana gelen Team Turx ekibi; Edhem Dirvana, Mitch Booth, Diogo Cayolla, Selim Kakış, Can Bayülken, Anıl Berk Baki ve Jordi Booth’dan meydana geliyor. Beko Team Turx, İstanbul’da tertip eden ve ilk kez katıldığı yarışta gösterdiği kudretli performansı yine sergilemek üzere bu Yorucu yarışa katılıyor.
Beko’nun Ülkemiz’de ve yeryüzünde yıllardır sporun yakınında bulunduğunu ifade eden Arçelik A.Ş. Pazarlamadan Sorumlulukları Olan Evrensel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük; “Global markamız Beko beynelmilel pazarlarda stabil gelişmesini sürdürürken; spor tarafından yaşamsal gelişimi de destekliyor ve zamanla sporun çeşitli dallarında yatırımlarına, sponsorluklarına yenilerini ekliyor”diye konuştu.
Yelken yarışlarında kocaman başarılara imzasını atmış Team Turx’u desteklemekten duydukları memnuniyeti belirten Karabük; “Türk yelkencilerimizin evrensel arenada bu yarışa katılmaları kocaman bir muvaffakiyet ve gurur kaynağı. Hem Bir Türk hem bir başka yelkencilerin birlikte yarışacağı Team Turx takımını evrensel markamız Beko ile desteklemekten ötürü nihai derece mutluyuz”diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir