Ben boşandım onları da boşatacağım

Ben boşandım onları da boşatacağım

11 senelik evliliklerinin sona ermek üzere meydana geldiğini bütün Ülkemiz’nin benim haberim ile öğrendiği İbrahim- Demet Kutluay cephesinden yepyeni veriler edindim. Geçen cuma avukatı Aslı Hatemi vasıtası ile eşi İbrahim Kutluay’a boşanma davası açan ve elinde ihanetin vesikası meydana geldiğini söyleyen Demet Kutluay, bu vesikalari toplamak amaçlı çok da gayret sarf etmemiş. Zira bütün vesikalari, İbrahim Kutluay ile uzunca zaman aşk içinde bulunduğu öne sürülen sosyetenin populer adı Edwina Sponza’nın gönderdiği söyleniyor!
11 ay öncesinde ihaneti öğrenen ve kendisine yalvaran eşi İbrahim Kutluay’ı affedip evliliğini sürdüren Demet Kutluay’ın, Edwina Sponza sebebinden iki defa hastaneye kaldırıldığını öğrendim. Edwina Sponza’nın, “Ben boşandım, onları da boşatacağım” diyerek Demet Kutluay’ın telefonuna pekçok fotoğraf ve mesaj attığı öne sürülüyor.

Sponza’nın mesajlarında ‘Sen kocanı affettin şayet bizim ilişkimiz halen devam ediyor’ yazdığı da kulağıma iştirak eden dedikodular içinde. En son geçtiğimiz ay bir mektupla beraber iştirak eden paket de esasen bardağı taşıran son damla olmuş ve Demet Kutluay, boşanmaya hüküm vermişti.
Edwina Sponza’nın gönderdiği öne sürülen paketle beraber Demet Kutluay, üçüncü defa hastanelik olmuş! Paketin içinden çıkan eşyaların üzerinde, ‘İbrahim bana bunu bu tarihte aldı. Bunu beraber çıktığımız şu tatilde giydim’ halinde notlar varmış. Eşinin sevgilisi yardımıyla hiç yorulmadan dava arzuhaline ekleyecek kanıtlara sahip meydana iştirak eden Demet Kutluay, Edwina Sponza’ya da taciz, zina ve 2. bayan davası açmaya hazırlanıyormuş. İbrahim- Demet Kutluay’ın boşanma zamanı, çok bir zaman ek olarak Ülkemiz gündemini yoğun edecek benzeri yaşanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir