Bir Günlüğüne Geldi, Gebe Kaldım


Bir Günlüğüne Geldi, Gebe Kaldım

Ünlü sanatçı Yeşim Salkım Hakan Eratik’le ayrılıklarının sonrasında anında gebe kaldığını ifade ederek “Hakan’la dövüş ediyoruz, geliyor bir günlüğüne ve gebe kalıyorum” diye konuştu.
Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına misafir meydana gelen Yeşim Salkım, özel yaşamı konusunda içten bilgilendirmeler yaptı.Salkım özel yaşamıyla ilgili şunları aktardı:
“İlk boşandığımda herkese saldırmak istedim. Her boşanma acıdır. Erkek gidiyor sen hanede kalıyorsun, hanede bir suskunluk var. Anlatılamayan hisler var. Suskun bir çığlık, sesli bir çığlığa dönüşüyor. 2002 senesinde aldatılarak ayrılmış bir kadındım.
“Kadınlar yeryüzünde birbirine arkadaş benzeri görünse de değiller. Bir bayanın en kocaman düşmanı kadın. Dik lisansımı genç psikolojisi üstünde yaptım. Biz çocuklarımızı pamuklar içerisinde büyütüyoruz ama öyle değil hayat. O büyüyecek, kırılacak, ağlayacak ve öğrenecek. Gizem nişanlısından ayrıldı. Yaşamda her birşey nasip. Teslim olmak iyi bir duygu.
Ada’yı doğurdum, rahmim alındı. Hakan’la dövüş ediyoruz, geliyor bir günlüğüne ve gebe kalıyorum. Kalamıyordum öncesine civarı. İki çocuğumun babasına da çok aşık oldum. Aldatıldım, en yakın dostlarım sırtımdan vurdu. Şahane hayatım oluyor mis benzeri kazıklar yedim. Tümü ders oluyor benim için. Evliliği çok istedim beceremedim. Olmadı nasip böyleymiş. Erkekliğin yüzde 90 kaçmaktır derler. Neyi kınarsan bu dünyadan yaşamadan ölmeyeceksin.”diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir