BMW, i Markası İçin Beynelmilel İletişim Kampanyası!

BMW, i Markası İçin Beynelmilel İletişim Kampanyası!

BMW Grubu, çatısı altında koltuk alan ve tamamıyla elektrikle personel model yelpazesine sahip olacak yeni bir aşağı marka olmasıyla değinen BMW i amaçlı beynelmilel bir kontakt kampanyasına start verdi. Baskılı reklamlar, web banner’ları ve toplumsal basın reklamları aracılığıyla izleyicileri dokuz çeşitli özelliği meydana gelen online videolara yönlendiren kampanya, tarihsel açıdan mühim devrimleri ve BMW i’nin lider karakteriyle meydana gelen benzerlikleri meydana koyuyor. Bu videoda BMW i kapsamındaki çalışmalarıyla beraber BMW Group çalışanları ve e-mobilite kullanıcıları gösteriliyor. Videodaki özellikler, sürdürülebilir materyallerin tüketimi benzeri çeşitli BMW i özelliklerine değinirken, bununla beraber elektrikli otomobil menzili benzeri sıkça sorulan sualleri cevaplıyor. Kampanyada kullanılan görüntüler ve lisan, BMW Group’un sürdürülebilirlik kampanyasıyla aynı formatta olup BMW i markası ve ürün iletişimleri ile bütünleştirilmiş.

BMW Group İletişim Taktikleri, Müessesesel İletişim ve Sektör İletişimi Başkan Yardımcısı Bill McAndrews konu ile ilgili yaptığı bildiride “BMW Group’un vizyonu geleceğin mobilitesini şekillendirmektir. BMW Group’un “Driving the Next Movement” kampanyası da yeni bir istikamete gerçek ilerliyor. Bir taraftan sürdürülebilir premium mobilite üst kısmına odaklanırken, firma

olarak değişikliğe yön veriyor ve yenilikçi analiz eder sunuyoruz. Bu nedenlerden ötürü, çalışanlarımızın gündelik çalışmaları aracılığıyla arzu eder kocaman, arzu eder minik olsun yapılmış olan devrimlere ne türlü katkıda yer aldığını belirten bir BMW Group kampanyası geliştirdik.”diye konuştu.

BMW i Markası!

Odak noktası sürdürülebilirlik ve esin verici tasarımlar meydana gelen BMW i, sunduğu yeni premium özellikler ile geleceğe dönük otomobilleri ve mobilite hizmetlerini simgeler. BMW Grubu’nun, bugünkü ferdi mobilite tanımını yine şekillendirecek araba konseptleri de BMW i markası altında geliştirilmektedir. Bu geliştirme sürecinde lider teknolojiler, zeki hafif yapı ve malzemelerin yenilikçi kullanımıyla asgari ağırlığa, en yüksek erime, kapsamlı sahaya, kudretli sürüş özelliklerine ve en yüksek güvenliğe sahip araçlar yaratmak birinci önceliktir. BMW i model yelpezisi içerisinde hibrid BMW i8 Concept Coupe, BMW i8 Concept Spyder ve seri imalat çeşidi 2013 senesinde tanıtılacak tamamen elektrikli BMW i3 koltuk almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir