Canan Doğulu’nun Beren başkaldırısı


Canan Doğulu’nun Beren başkaldırısı

Kenan Doğulu’yla aşk içinde bulunduğu amaçlı hayranları aracılığıyla eleştirilen Beren saat’e görümceden dayanak. Kenan Doğulu’nun kız kardeşi Canan Doğulu,’Ağzı meydana gelen konuşuyor. Beren ile abim çok yakışıyorlar. aman nazar değmesin’ dedi.
Beren Saat ile Kenan Doğulu beraberliğini tenkit eden Beren saat’in fanları bugüne civarı basında çok pek gözükmeyen, konuşmayan Kenan Doğulu’nun kız kardeşi Canan Doğulu’yu kızdırdı.
Sitelerinde hayranı oldukları Beren Saat’i populer popçuya yakıştırmayan fanların yorumlarını gören Canan Doğulu kabuğundan çıktı.
Akşam gazetesinde bulunan habere göre; fanların yorumları karşısında Kenan hayranları aracılığıyla kısa mesaj yağmuruna tutulan Canan, reaksiyonunu adam kardeşine dayanak çıkarak gösterdi. Abisinin fanları “Bu memlekette hiç düşünmeden, saygısızca, ağzı meydana gelen konuşuyor. Boşverin takılmayın. Çok yakışıyorlar. aman nazar değmesin” halinde kısa mesaj gönderdi.
Böylelikle Canan Doğulu da abisinin Beren Saat’le meydana gelen ilişkisine takdir vermiş oluyor. Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu da katıldığı bir tv programında ikilinin ilişkisiyle alakalı olarak “Kenan çok sevinçli, evlenme konuşmak amaçlı çok erken” demişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir