“Citroën DS 3 Cabrio” hem bir havalı hem bir de cimri


“Citroën DS 3 Cabrio” hem bir havalı hem bir de cimri

DS ailesinin önce ürünü DS3, hayat genelinde ele geçirdiği rekor düzeyde satış başarısının sonrasında 5 şahsiyet cabrio keyfi yaşatacak meydana gelen DS3 CABRIO ile Ülkemiz yollarında. CITROËN DS3 CABRIO, fark oluşturan tasarımı dışarısında hiçbir rakibinde mevcut olmayan nitelikleri barındırıyor.1.6 dizel otomatik seçeneği ile üstü açık araba keyfini 3,8 litrelik rekor düzeyde düşük petrol kullanımı ile beraber sunan DS3 CABRIO, sınıfındaki bir hakikat 5 şahsiyet cabrio araba olma ayrıcalığını da elinde tutuyor.
DS3 CABRIO; üstü açılabilir araba kullanmayı kolaylaştıran zeki tasarımıyla kullanıcılarına zaman ışığından sonuna civarı istifade etme zevki sunuyor. Her koşulda farkını hissettiren ve 120 km/s hızda bile tavanı açılıp kapanabilen DS3 CABRIO, 74.000 TL’den başlayan ücretlerle Ülkemiz’de satışta…
DS’in köklü mirasından esin alarak tasarlanan DS ailesinin önce ürünü meydana gelen DS3 sene içinde 150.000 adetten fazla satış adedine erişerek başarısını ispatladı.
CITROËN DS3 ailesinin eşsiz karakterini gözler önüne seren DS3 CABRIO; Siyah, mavi ve DS Monogramlı gri olmak üzere üç çeşitli renkte açılır tavan seçeneği sunarak,Cabrio otomobilde de kişisel olma hissini tatmin etmekte. DS3 Cabrio sahip meydana geldiği 3D arka farları ve özgün bagaj kapısının açılmasıyla da DS ailesinin bütün zarafetini sergiliyor.DS3 Cabrio, köpekbalığı yüzgeçlerini andıran çamurluğu, ön yüzde LED lambalarını taşıyan yan rüzgârlıkları, Citroen’in yepyeni imzası meydana gelen 3 boyutlu LED arka stop farlarıyla de fark yaratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir