Erkeklere Ödül Almanın Püf Noktaları

Erkeklere Ödül Almanın Püf Noktaları

Hayatımızda bulunan mühim vatandaşları farklı vesilelerle sevindirmek, onları sevdiğimizi göstermek ve onlara kendimizi anımsatmak epeyce mühim tek olay. Zira ‘gözden uzak meydana gelen gönülden de uzak olabilir’ atasözü binlerce senelik deneyim ile ispatlanmış ve göz önünde tutmamız gereken olan tek hatırlatma. Başka Bir Deyişle yaşamımızdaki vatandaşları, yazının konusu olarak erkekleri özel günlerinde anımsamak, onlara kendimizi anımsatmak mühim. Erkeklere Ödül alırken uyarı etmemiz gereken olan puan ise bizi onlara hatırlatacak tek ödül tercih etme şartları. Zira çoğu erkeğin özel anılarını biriktirdiği, çıkartıp onlara baktığı tek kutusu ya da bu iş amaçlı ayırdığı özel tek köşesi yoktur. Buna Bağlı Olarak verdiğimiz ödül onları sevdiğimizi göstermenin yanında onların da bizi hatırlayabileceği ama evin tek köşesinde unutulmaya terk edilmeyecek tek ödül olmalı.

Hayatımızdaki mühim erkekler amaçlı seçeceğimiz hediyenin yanlarında bulundurabilecekleri, kullanabilecekleri tek ödül olması gerektiği ile ilgili anlaşmış isek, bunların ne türlü ödüller olabileceğini de konuşabiliriz. Sözgelişi kravat ya da kemer benzeri tek ödül beklentilerimize yanıt verecek tek ödül seçimi olacaktır. Böylelikle bizden tek parçayı hep yakınında taşımasını, kullandıkça bizi anımsamasını sağlamış olacağız. Hatta bu ödül onlar amaçlı onlara verebileceğimiz parasal değeri yüksek ama kullanamayacakları hediyelerden ek olarak tatmin edici olacaktır.

Tabi yaşamımızdaki mühim erkekler denildiği süre önce sırayı babalarımızın aldığını da unutmamak gerekli. Babalara ödül sunmak, onlara kendimizi hatırlatmamız gerekmeyebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir