Estetik Sırrı Beyonce


Estetik Sırrı Beyonce

AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li populer hiphop ve R&B şarkıcısı Beyonce’nin bir dizi estetik operasyon meydana geldiği meydana çıktı.
Hollywood’un populer estetik doktorlarından Dr. Anthony Youn, şimdiye civarı estetik operasyon meydana geldiğini izah etmeyen şarkıcının eskiyen ve yepyeni görüntülerini karşılaştırarak sakladığı operasyonları açığa çıkardı.
“Görünen o ki, burun ameliyatıyla burnu inceleştirilip ek olarak belirginleştirilmiş”diyen Youn, Beyonce’nin bununla birlikte dudağının dolgu maddesiyle kalınlaştırıldığını ve ağzının etrafında meydana gelen kırışıklıkların Botoks sayesinde ortadan kaldırıldığını iletti.
Las Vegas’ta eşi Jay Z ile boks karşılaşmayı takip edilen Beyonce, derin göğüs dekoltesiyle bütün dikkatleri üst kısmına çekti. Yalnızca karşılaşmayı takip edilen eşi ise Beyonce’la ilgilenmedi.
Beyonce ve eşi Jay Z evvelki gece bir boks mücadelenini izlediler. Las Vegas’ta gerçekleşen mücadelenin değinen adı ise kara elbisesi ve derin göğüs dekoltesi ile Beyonce oldu.
Michael Costello aracılığıyla yapılan ipek giysi tasarımcının Nirvana koleksiyonundan. Jay Z ise bütün ilgisini maça verdiği amaçlı eşi ile ilgilenmeyi dahi unuttu. Beyonce ise mücadeleden epeyce sıkılmış gözüküyordu.

—-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir