Göz Etrafı Kırışıklıklarından Kurtulun ve Çocuk Görünün

Göz Etrafı Kırışıklıklarından Kurtulun ve Çocuk Görünün

Göz altı kırışıklıkları, göz torbaları ve mor halkalar sizi zamanından öncesinde ihtiyar gösterir. Pekçok etken aracılığıyla tetiklenirler; rejim, olması gerektiği kadar dinlenmeme ve kalitesiz kozmetik. Ne yazık ki doğmadan öncesinde bir takım nitelikleri safdışı bırakamıyoruz. Göz etrafı kırışıklıkları ve torbaları benim listemin en başında olurdu!
Ama bir ne sebeple az dinlenme ve genetik değil. Yaş da mor halkalar, torbalar ve kırışıklıklara katkıda yer alır. Yaşınız ilerledikçe göz altı deriniz incelir, böylelikle damarlarınızda akan kanın dışarıdan mor veya mavi olarak dışa vurmasına ne sebeple olur. Bununla Birlikte, cildiniz de kurumaya başlar ve kuru cilt kırışmaya ek olarak meyillidir. Kuru bir meyve düşünün. Kuru meyveler kırışıktır, değil mi’ İşte o elmalar, derinizin nemi çekilmiş durumu gibidir.
Bu yüzden, deriniz kuruyup göz etrafı kırışıklıklarınız olmadan öncesinde, kendinize sıkı bakın ve göz altı kırışıklığı mahsulleri kullanın.
Klinik olarak ispatlanmış maddeler içerir krem veya jeller kullanabilirsiniz. Bir Takım içerikler peptitcilt, başka bir deyişle amino asitten yapılır ve şunlar vücudun yapıtaşı olarak kullanılırlar. Protein, sizi ek olarak çocuk göstermekle kalmaz, deri hücrelerinizin de yenilenmesini olanağı sağlar. Ancak yaşımız ilerledikçe vücudumuzda ek olarak az üretildiği amaçlı, dışardan almamız gerekebilir.
Vücudumuzdaki hücre yenilenmesinde kullanılan proteinlere aynı maddeler içerir, Eyeliss isminde Avrupa malı bir krem vardır. Nihai araştırmalar gösterdi ki; katılımcıların %62’si yalnızca bir maaş kullanım nihayetinde gözaltı kırışıklıkları ve ve torbalarında azalma kaydetti!
Eyeliss’i Haloxyl isminde yabancı bir proteinle birleştiren bir yabancı araştırmada, 56 zaman içerisinde katılımcıların %60’ında mor halkalarda azalma ve gözaltı derisinde kalınlaşma görüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir