Hadise başkaldırısı


Hadise başkaldırısı

Hatay’ın İskenderun kazasına ilişkili Arsuz beldesinde bir barda oyun alanı/sahne alması beklenen Türk pop müzik sanatçısı Olay, bütün hazırlıklara nazaran konseri iptal etmesi binlerce hayranından kocaman reaksiyon gördü.
İskenderun’un turistlik beldesi meydana gelen Arsuz’da Olay’nin Şalen M Bar’da konser vereceği günler öncesinden öğrenildi. Reklamlar inşa edildi biletler satıldı. Sektör akşamı saat 23.00’te konser vermesi beklenen Olay’yi seyretmek amaçlı binlerce birey bara akın etti. Tamamıyla dolan bar alıcı alamayıp kapılarını kapatınca insanlar Olay’yi görebilmek amaçlı bar çevresinde uzunca kuyruklar oluşturdular. Saatler 24.00’ü gösterdiğinde edinilen bir bilgi herkesi şok etti.
Olay’nin Mersin’de bizzat organizatörü ile arasında meydana gelen bir polemik ve sıkıntı nedeni ile İskenderun konserini iptal ettiği haberi geldi. Sabırsızlıkla Olay’yi seyretmek amaçlı bekleyen misafirler konserin iptal edildiği anonsu ile şaşkına döndüler ve Olay’yi yuhaladılar. Müşterilerin kocaman bölümü konser iptal edildiği amaçlı Bardan ayrıldılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir