Honda Civic Hatchback 1.4 Comfort’un Satış Fiyatı Belirlendi

Honda Civic Hatchback 1.4 Comfort’un Satış Fiyatı Belirlendi

Ekonomik fiyatıyla Honda ailesine katılması beklenen Civic Hatchback 1.4 Comfort, 42.300 TL’den başlayan ücretlerle satışa sunuldu.

Honda’nın Türkiye’de en çok alaka gören modeli Civic’in yenilenen Hatchback modelleri araba severlerle buluşmaya devam ediyor. Honda Civic Hatchback 1.4 Comfort düz vites 42.300 TL, i-shift ise 44.300 TL’den başlayan ücretlerle satışa sunuldu.
Yeni Hatchback serisinin bütün özellikleri yepyeni Civic HB 1.4 Comfort’da…

6 ileri manuel ve 6 ileri i-shift opsiyonları yer alan yepyeni Civic HB 1.4 Comfort’da yepyeni HB serisinin bütün özellikleri bulunurken aracın düz vitesli modellerinde vites değiştirme göstergesi de bulunuyor. 1.4 Comfort’da bununla birlikte şoför, seyahat ve yan ve perde havayastıkları, VSA ve EBD (elektronik Fren Gücü Dağıtımı) standart olarak sunuluyor. Civic HB 1.4 Comfort; 6000 devirde 100 PS kuvvet üretirken 4800 devirde 127 Nm tork değerine erişiyor. Il içi yakıt tüketiminde 6.9 lt./100 km. değerine sahip meydana gelen araç, il dışarısında 5.1 lt./100 km. yakıt harcarken karma yakıt tükeminde ise 5.7 lt./100 km.’lik değeriyle göze çarpıyor.

Civic HB 1.4 Comfort, 4256 x 1765 x 1460 mm. boyutlarına sahip. Honda’nın yepyeni Civic Hatchback’lerinde kullanılan üstün teknolojili i-VTEC motor, elektronik olarak muayene edilen akıllı valf zamanlaması yardımıyla hıza ilişkili olarak yakıtın yanmasını kontrollü bir düzeyde tutuyor, yakıt tüketimini azaltırken, çıkarma kıymetini düşürüyor.

Dikkat çeken özellikler
Honda’nın yepyeni aracında yepyeni sportif ön ızgara aracın dış görüntüsünü bitirirken, bizzat sınıfında inanılmaz meydana gelen katlanabilir koltuklar, Yepyeni Civic Hatcback’in tartışmasız en mühim özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yepyeni Civic HB 1.4 Comfort, iç donanımda yenilikçi tasarım, kullanışlılık ve ergonomi özelliklerinden taviz vermiyor. Yüksek devir ikaz ışığı, ekonomi ikaz göstergesi, toplam km., lastik basınç göstergesi, yöntem bilgisayarı benzeri özellikler Multiplex Gösterge Paneli’ni kullanışlı kılıyor. İç kabin genişliğiyle tanınmış Civic HB, 803 mm. meydana gelen ön ve arka seyahat arasındaki mesafesiyle konforu artırıyor. Yepyeni Civic HB’in koltukları yeniden bel, omurga ve kalçayı destekleyecek tasarıma sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir