Justin Bieber Grammy’e mi Koşuyor


Justin Bieber Grammy’e mi Koşuyor

Majör Lazer ve Justin Bieber iş birliğiyle yayınlanan ‘Cold Water’ şarkısı, yayınladıktan dakikalar ardından bütün online müzik dinleme kanallarında birinci sıraya yükseldi. Hayranlardan “Grammy kokusu geliyor” yorumları yapıldı.
Avrupa’da yaptıkları harika bir yaz turnesinin sonrasında Diplo, Walshy Fire ve Jillionaire’in partner projesi meydana gelen Majör Lazer, yepyeni single’ı ‘Cold Water’ı Justin Bieber ve M0 iş birliği ile belirtti ve Geçen haftalarda indirilmeye sürüldü.
Sözleri Ed Sheeran’a ilişkin şarkının prodüktörlüğünü Benny Blanco üstlendi.
Şarkı ile ilgili izah yapan Diplo, “Yıllardır Benny Blenco ve Ed Sheeran ile çalışmak amaçlı gerçek şarkıyı bekliyordum. Cold Water’ı duyduğum an, ‘o ezgi’ meydana geldiğini anladım. Justin’e eriştiğimizde zamanlamamız mükemmeldi. O da şarkıya bayıldı ve ardından M0’ya eriştik. Majör Lazer olarak ulaşabileceğimiz en kıtır ve alaka cazip kaydı inşa etmek amaçlı elimizden geleni yaptık”dedi.
Dün yayınlanan ezgi, yayınlanır yayınlanmaz bütün online müzik dinleme kanallarında birinci sırayı kaptı. 40 ülkede birinci sıraya çıkan şarkının ülke listesini paylaşan hayranlar, “Grammy kokusu geliyor” yorumları inşa etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir