Kalın Kaşlara Elde Etmek Pratik ile ilgili yararlı bilgiler


Kalın Kaşlara Elde Etmek Pratik ile ilgili yararlı bilgiler

Kaşlar cildiniz ve surat güzelliğinizin tamamlayıcı parçasını oluştururlar. Pekçok bayan kaşlarının imajı ile ilgili fazla duyarlıdır. Şayet natürel özelliklerini ve yüzünüzün güzelliğini artırmak amaçlı kaşlarınızı kalınlaştırmak ve güçlendirmek istiyorsanız, şüphesiz bir takım kozmetik mahsulleri kullanabilirsiniz.
Bu arada hanede bitkisel ilaçlar ile de, 6 ile 8 hafta benzeri bir dönemde randımanlı neticeler elde edebilirsiniz.
Besleyici ve sıhhatli besinler saçları ve kaşları büyütmek ve kalınlaştırmak amaçlı muhteşem bir çözümdür. Gereken bütün vitamin ve mineraller (çinko, demir, bakır ve kalsiyum benzeri) ile beraber sıhhatli proteinleri perhizinize dahil olmak üzere etmeye çalışınız. Kaşların gelişmesini artıran bir takım sıhhatli gıdalar şunlardır:
Omega-3 yağ asitleri içerir kabuklu kuruyemişler ya da meyveler; avokado, ceviz benzeri.A vitamini durumundan zengin meydana gelen meyve ve sebzeler; tatlı patates, havuç ve mango benzeri.Demir içerir gıdalar; somon ve öbür balık türleri benzeri.Folat içerir yeşil lifli sebzeler; ıspanak ve lahana benzeri.
Sağlıklı ve besleyici gıdalara ayrıyeten, bununla beraber bir takım ekstra besinler kaş sıhhatini ve gelişmesini artırabilir. Hintyağı kaşların gelişmesini artırmak amaçlı kullanılan eskiyen ilaçlardan biridir.
Bir pamuklu çubuk üst kısmına hint yağı dökün ve kaşlarınızı hafifçe uygulayın. Bununla Beraber, 3 dk süresince hafifçe masaj yapın. 30 dk ile 1 saat kalmasına müsaade verin. Gün Içerisinde bir defa bu uygulamayı yapın.
Hindistan cevizi yağı ve limon kabuğu karışımı, kaş büyümesi ve beslenmesine destekçi meydana gelen bir ilaçtır. Bir cam kaba ¼ fincan hindistan cevizi yağı ve 1 limonun kabuklarını kabukları ekleyin. serin ve kuru bir yerde en az 2 hafta süresince bu karışımı bekletin.
Karışım hazırlıklı olduğunda, pamuk faydalanarak yatmadan öncesinde her gece karışımı uygulayın ve sonrası erken yüzünüzü yıkayın. Bu hakikaten kaş büyümesi amaçlı en emniyetli ve gösterişli bir çözümlerden biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir