Kız Arkadaşa Hediye: Sevgilinize Hiçbir Zaman Almamanız Gerekli Olan Hediyeler

Kız Arkadaşa Hediye: Sevgilinize Hiçbir Zaman Almamanız Gerekli Olan Hediyeler

Kadınlar ve erkekler birçok bakımdan birbirlerinden farklıdır. Fikir tarzları, gereksinimleri, beklentileri… Sözgelişi, tek kadın amaçlı “hediye almak” çok birşey ifade eder fakat biz erkekler amaçlı benzer ehemmiyeti taşımaz. Bayanlar hediyenin yüklediği iletisi çok kolay bir şekilde okurlarken erkekler bunu o denli de önemsemezler. Bu sebeple kız dost ya da eş amaçlı ödül seçmek ara ara çok kolay değildir.

Doğru seçilmiş tek ödül, sevgilinize sizin ne denli düşünceli, kibar ve anlayışlı olduğunuzu anlatırken hata tek tercih ona bunların tam da tersini hissettirecektir. Sevginizi gösteren her ödül, kız arkadaşınızı sevinçli edecektir. Peki ya seçtiğiniz ödül hakikat duygularınızı göstermezse ne olur?

Ödül, tek kadına milyonlarca kelimeden daha fazlasını ifade eder. Kız arkadaşınızı negatif tek ödül ile şaşırtmak istemiyorsanız, gerçek ödül satın almanız noktasında bilmeniz gerekli olan yanlışlar…

Korkunç Çiçekler-Sevgilinize çiçek alırken temkinli olmalısınız. Çiçekler birçok çeşitli anlamla yüklüdür. İşte bu sebeple iyi ile berbat meydana gelen arasındaki farkı öğrenmelisiniz. Şayet sevgilinize hangi çiçeği vereceğinize hüküm veremiyorsanız, o zaman kadın tek çiçekçiden bu konuyla alakalı destek isteyebilirsiniz. Ona kız arkadaşınız amaçlı en uyumlu aranjmanın hangi çiçeklerden meydana gelmesi gerektiğini sıkıntı. Sevgilinize, anneannenize götürebileceğiniz türden tek çiçek ödül etmek istemezsiniz öyle değil mi?

Ucuz Parfüm-Kız arkadaşınıza parfüm almaya hüküm verdiyseniz o zaman bunu gereğince yapın. Pahalı Olmayan tek parfüm seçmek ya da export tek tercih inşa etmek bu noktada kesenizi korusa da ilişkinizi korumaz… Tek kadını bilhassa mevzubahis parfüm ise kandıramazsınız. Bayanlar çoğunlukla zerafet mahsulleri konusunda engin tek haber birikimine sahiptirler işte bu sebeple hangi parfümün iyi meydana geldiğini da en güzel onlar bilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir