Kylie Jenner da Hacklendi! Kasedi Bulundu mu


Kylie Jenner da Hacklendi! Kasedi Bulundu mu

18 yaşlarındaki Jenner’ın Twitter hesabı hacklendi fakat en fazla konuşulan yapılmış olan paylaşım oluyor. Kylie Jenner’ın Twitter hesabından “Hiçbir yeteneğim olmadan populer olmayı seviyorum”cümlesini yazan hacker’a binlerce yorum geldi.
Farklı toplumsal basın hesaplarından Twitter hesabının elde edildiğini anlatan Kylie, hesabını hackleyen birey “Umursamıyorum, eğlenmesine izin ediyorum”bilgisini verdi.
Hacker’ın özel görüntülerinin meydana geldiği video iddiası içerir iletisi konusunda de “Hiçbir süre bana ilişkin bir kasedi görmeyeceksiniz” dedi.
Bilgisayar korsanı, geçtiğimiz hafta da bir milyon 300 bin takipçisi meydana gelen 31 yaşlarındaki sanatçı Katy Perry’nin hesabını elde etmişti. Bu bireyin Romanya merkezli bir Twitter kullanıcısı meydana geldiği bilgilerine ulaşıldı.
Amerikan tv kanalında “Keeping Up with the Kardashians” aile reality şovunda oyun almasıyla ünlenen Kylie Jenner, Kim Kardashian’ın üvey kardeşlerinden biri.
Kız kardeşi Kendall Jenner ile Paper Magazine mecmuasının “Güzel İnsanlar”listesinde koltuk aldıktan ardından ününü hepten artıran Kylie Jenner, 2011 senesinde yeniden Kendall Jenner ile beraber Seventeen dergisi aracılığıyla “Stil Elçisi” seçildi. 2013 senesinde kardeşi ile beraber “Kendall & Kylie” giyim koleksiyonu yaratmasının akabinde, 2015’te “Jenner” bizzat ismini taşıyan dudak kitinin bir parçası olarak önce ruj imalatının başlatılacağını ilan etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir