Mekan Alışverişinde Aynalar ile ilgili yararlı bilgiler

Mekan Alışverişinde Aynalar ile ilgili yararlı bilgiler

Ayna işlevselliğinin yanında ev dekorasyonu dair da çoğu süre imdadımıza koşan estetik öge. Bir Takım süre bulunduğumuz ortamı kapsamlı göstersin diye bir takım süre aydınlık bir ortam yaratsın ya da ek olarak çağdaş bir gökyüzü katsın diye kullandığımız ayna seçimlerimiz.
-Salonda ayna tüketimi salonu aydınlatır.
Eğer salonunda yeteri kadar ışık yoksa pencere karşısındaki duvara asılacak bir ayna ile odadaki ışığı 2 katına çıkarabilirsin. Bununla Birlikte sehpalarını da ayna ile kaplatarak da minik ışıltılar sağlayabilirsin. Duvarlardaki aynalı aplikler de şık durabilir. Nihai yıllarca fazlaca gördüğümüz çeşitli formlardaki şık ayna yeni sezon modelleri maalesef çoğalış belli bir süre rağbet düştü.
Onun mahaline ek olarak kocaman ve zor aynalar kullanılabilir.
Salonunuzda şömine bulunuyorsa; burayı ayna kaplayarak çok ek olarak ferah bir duruma getirebilirsin. Bununla Birlikte şunu unutmamak gerek; koyu ve zor renklerin hakim meydana geldiği klasik salonlarda ayna tüketimi ortamı yumuşatır.
-Mutfakta ayna tüketimi,şık bir etki yaratır.
Mutfak tezgahının anında ardında kullanacağın ayna çok şık bir etki yaratır ve mekanda çift görüntü tesiri olanağı sağlar. Benzer salonda meydana geldiği benzeri hem aynanın yansıtıcı özelliğinden ötürü mutfağın öbür kısımlarını görme benzer zamanda ışığı ekstra kullanma olanağına kavuşursun. Ek Olarak çağdaş bir etki amaçlı de hem duvar benzer zamanda dolap kapaklarını ayna ile kaplayabilirsin.
Tabii sadece tezgahta değil; rastgele bir duvarda da çerçeveli aynalar çok şık bir görünüm sağlayacaktır mutfağa.
-Yatak odalarında ayna tüketimi, yatak odası dekorasyonunda kullanacağın aynalar ile odana estetik katmak mümkün.
Aynaları hanede nereye koyarsanız koyun illaki bir estetik katacaktır ve enerji verecektir. Fakat güzel bir enerji vermesini istiyorsanız Feng Shui felsefesine kulak sunmak gerekmektedir. Feng Shui şartlarına yönelik, aynaların konulacağı yerlere itina göstermek sebep. Çin felsefesine yönelik, hayat metal, tahta, su, ateş ve toprak olmak üzere 5 elementten oluşur; ayna ise metaldir.
Bu sebeple aynanın hanede koyulacağı yer çok mühimdir, Feng Shui inancına yönelik bilhassa ayna karı koca ilişkisini çok etkiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir