Mükemmellik Çemberi

Mükemmellik Çemberi

Mükemmellik Çemberi uygulaması, istediğiniz an, motivasyonunuzu yükseltmenizi olanağı sağlar. Kendinizi kuvvetli tek zihinsel ve fiziksel hale uyarlamanıza destekçi olabilir. Şayet mükemmellik çemberini hayatınızın tek parçası haline getirirseniz, pratik kolay kendinizi zayıf tek vaziyette bulamazsınız. NLP Teknikleri içerisinde, belki de en motive eden uygulamalardan birisidir.
Öncelikle kendinizi, mükemmel hissettiğiniz, kendinize güveninizin dorukta meydana geldiği tek vakti düş edin. Kesinlikle bu biçimde tek zaman vardır. Her insanın yaşamında, kendini mükemmel hissettiği zamanlar olmuştur.
Bu mükemmellik anına konusunda duygularınızı çok yüklü tek biçimde yaşayın. Zihninizde o anı tüm detaylarıyla görün. Duyabildiğiniz sesleri duyun. O anı tamamıyla içerisinde olarak yaşayın. Ve son olarak de, ayaklarınızın altında süper, ışıl ışıl tek mükemmellik çemberi meydana geldiğini canlandırın. Bu çember, sihirli tek ev benzeri olsun. O çemberin içerisinde kendinizi yenilmez hissedin. Ve son olarak de tüm gücünüzle yumruğunuzu sıkın. Yaklaşın 10-15 saniye civarı, yüksek durun ve yumruklarınızı sıkın.
Gelecekte rastgele tek sürede, kendinizi bu mükemmellik durumu içerisinde düş edin. Gözünüzde büyüttüğünüz tek şeyi düşünün ve kendinizi onu yaparken düş edin. Ve tam o anda, mükemmellik çemberinize girin, yüksek durun, derin tek soluk alın ve yumruğunuzu sıkın. Göreceksiniz ki, gözünüzde büyüttüğünüz o birşey, çoğalış sizlere çok ek olarak pratik gelmeye başlayacak.
Şimdi de mükemmellik çemberinizden çıkın ama çemberi önünüzde görmeye aynı ritimde devam edin. Istediğiniz an, mükemmellik çemberinize girebilir ve kendinizi hemen kuvvetli hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu uygulama da, öbür NLP uygulamaları benzeri, tek ek olarak ettikçe mükemmelleşecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir