Nasıl ek olarak çocuk görünebiliriz ile ilgili yararlı bilgiler


Nasıl ek olarak çocuk görünebiliriz ile ilgili yararlı bilgiler

Estetik ameliyatlar yaşlanma belirtilerini yok ediyor ama çocuk görünmenin tek karayolu bu mu? Yaşınız her halükarda astronomik bedeller ödemeden de alışkanlıklarınızı değiştirerek ya da gözden geçirerek çocuk görünmenin olası meydana geldiğini biliyor musunuz?
Nasıl ek olarak çocuk görünebiliriz… Giyiminiz, makyajınız ve tavrınızla her yaşta gençliğinizi savunabilirsiniz, kafi ki siz bunu isteyin… Basit ten bakım malzemesi ve maske teklifleriyle işte sizlere çocuk görünmenin püf noktaları…
Silüet: Öncesinde uzaktan bakıldığında kimlerin çocuk göründüğünü tek varsayalım… Boyu uzunca ya da az hiç mühim değil; şayet ince tek silüeti varsa, belli bir süre da hareketliyse ve sırtını yüksek tutabiliyorsa, o bireyin yaşını düşünmek zorlaşır. Buna Bağlı Olarak, bayan ya da adam olsun, pek meydana gelen her kilosuyla yaşına yıl katar. Çocuk görünmenin önce şartı, ince tek silüete sahip olmaktır. Kilosundan yakıntıcı olanlara notumuz: ´Zayıflama Dosyası´nda ne amaçla kilo aldığımız ve ne türlü kilo verebileceğimiz dair evrensel haber veriyoruz. İlle de çok fit olmak da kural değil, ama çok şişman olmak insanı hem yaşlandırıyor, aynı zamanda yavaşlatıyor…
Canlılık: Canlılık, başka bir deyişle sıhhatli olmak insanı en azından çocuk meblağ. Kendini oyalamak, hareket şeklinde olmak sizi negatif düşüncelerden uzaklaştıracağından, yüzünüze de sevinçli tek anlam verecektir. Yüzünüzde çok mu kırışık var… Gülümseyin! Çocuk vatandaşlar dahi gülerken yüzleri kırışır. Sevinçli tek anlam ve gülümsemeyle yüzünüz kırışsa dahi huzursuz tek yüzden ek olarak çocuk gösterecektir sizi…Bunu da unutmayın: Gülerken surat adalelerine jimnastik yaptırarak kırışmasını ertelemiş oluyorsunuz. Sanılanın aksine gülmek yüzü kırıştırmaz, kırışmasını önler; somurtmak ise, yüzün sarkmasına sebep olur..
Giyim kuşam: Bilindiği benzeri, sportif elbiseler adam ya da bayan olsun insanı çocuk gösteriyor… Hatta pek kiloları da saklıyor. Bununla Birlikte jeanler dahi son zamanlarda her yerde, süre kullanılabilir tek giysi olarak onay ediliyor ve dekoratif yeni sezon modelleri ile insana zengin seçenekler sunuyor. Giysi giymeyi seviyorsanız, yalın ve vücuda yakın, eteği pek uzunca olmayan yeni sezon modelleri seçim edebilirsiniz. Az etekler, az tişörtler de gençlik veriyor insana. Dar pantolon, dekoratif tek tişört ve spor ayakkabılar; az etek ve ceket altına az topuklu tek ayakkabı, vücuda yakın tek giysi ve az tek ceket ile şirin tek sırt çantası… Örnekler sayılamayacak civarı çok; gençlere bakın yeter!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir