NOKIA LUMIA 620 ile ilgili yararlı bilgiler

NOKIA LUMIA 620 ile ilgili yararlı bilgiler

Sadece Lumia kamerasında yer alan ve sabit fotoğraflara hareket katan Sinemagraf özelliği ile gülümsemeleri kahkahalara dönüştürün. Yalnızca bir fotoğraf çekin ve hareket katmak dilediğiniz noktaları seçin. Sonra herkesi güldürmek amaçlı işlek görüntüyü Facebook, Twitter ya da öbür sosyal ağlarda yayınlayın.
Fotoğraf çekerken her süre gözü kapalı çıkan bir birey olabilir. Fakat Zeki Çekim ile kameranızın tuşuna bir defa basarak birden fazla kare çekebilirsiniz. Her resmin en güzel bölümlerini alarak muhteşem bir grup çekimi oluşturabilirsiniz.
HERE City Lens ile telefonu yalnızca yukarıda bulundurarak çevrenizdeki her şeyi görebilirsiniz. Mağazalar, restoranlar ve işletmeler gözünüzün önünde ortaya çıkar. Varlığından dahi bihaber olduğunuz yerler keşfedin. ileri ki zamanlarda değerlendirmeler, sokak tarifleri ve bağlantılar rastlamak amaçlı ekrana dokunun.
Renk seçin. İki nitelik seçin. Mat ya da parlak katmanların ne türlü göründüğünü inceleyin. Lumia 620’nizi kişiselleştirin.
Outlook, Word, Excel ve PowerPoint ile hareket halindeyken çalışın. Mühim dosyalarınızı parmak uçlarınız civarı yakınınızda tutmak amaçlı SkyDrive vasıtası ile senkronize edin.
Abonelik gerekmez. Para yok. Hudut yok. Popüler sanatçılarınızı telefonunuza bedava olarak hakikat vakitli aktarın. Onlarca kanaldan bir tanesini seçebilir ya da bizzat kanalınızı oluşturabilirsiniz. Hepsindfavori, müziğinizi çevrimdışı da dinleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir