O deli benim işte


O deli benim işte

Son albümü ‘Yeni Ay’ ile gündemde meydana gelen, klipleri ve konserleriyle milyonları kendine hayran bırakan Sıla; hiç meçhul taraflarını Cosmopolitan’a açıkladı…
Belli bir vakti yok. Ama şunu söyleyebilirim; büyük yangın ortasında yazamıyorum, dinmesi gerekli.
Kuliste pek zaman geçirmeyi severim. Kesinlikle ekibimle hasbihal ederim, ne varsa meydana gelen biten, laflarız, güleriz. Sahneye çıkmadan önce dua edip öyle çıkarım.
Ruh durumu değişken biriyim. Saplanıp kalmam can sıkıntısına; bir sokak bulur mutlak çıkarım oradan; ama sözle, ama sazla. Bir de yürürüm, atmaya çabalarım o olumsuzluğu üstümden.
Herkes yanlış yapar. Ne civarı incitildiğiniz, ne civarı yok sayıldığınızdır karşın tarafın yanlış hacmi. Yapacağı yanlış benim iyiliğime fırsat olacaksa, acilen yanlış yapmasını dilerim karşın tarafın. Bu hayatıma emret ettiğim eş, arkadaş, tanıdık, akraba her biri amaçlı olabilitesi yüksek.
Kendi gerçeğiniz neyse öyle görünmektir olay. Hiç giymediğiniz bir şeyi daima giyiyormuş benzeri göstermenin anlamı yok; sakil durur. İlk buluşmada konsantrasyon sahası sohbettir. Konuşma engelliyse oradan ilişki çıkmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir