Opel Zafira Tourer ile ilgili yararlı bilgiler

Opel Zafira Tourer ile ilgili yararlı bilgiler

Yüksek çabuk trenlerin lüksünden esin meydan Yeni Opel Zafira Tourer, esnekliği yine tanımlıyor. Kendine özgü Opel dokunuşlarına sahip bu araba 7 kişiye civarı rakipsiz konfor sunuyor.
Premium ve lüks bir araba mi arıyorsunuz? Inanılmaz Yeni Opel Zafira Tourer’a bakın.
Sıradan aile araçlarından bıktınız mı? O süre Yeni Opel Zafira Tourer tam sizlere yönelik. Dekoratif çizgileri, çeşitli alaşımlı jant tasarımları ve bumerang şekilli ön farlarıyla dikkat çekiyor. Aile yolculuğu hiç bu civarı dekoratif olmamıştı.
Lüks lounge ortamı, kapsamlı aile ya da boş süre sahası, çok amaçlı sahalar ya da mobil büro mi? Yeni Opel Zafira Tourer bu özelliklerin hespine, üstelik daha fazlasına sahip. Sizin dilediğiniz civarı çok istikametli olabilir.
Daha önce günden Opel Zafira esnekliği yine tanımlamıştı. Yeni Opel Zafira Tourer ise bu ilkeyi hepten ileri taşıyor. Üç ferdi 2. sıra yer, ekstra bacak mesafesi ya da bagaj sahası amaçlı birbirinden müstakil olarak davranış ettirilebilmektedir. Üçüncü sıradaki koltuklar amaçlı kol dayama yeri opsiyonları yer almaktadır. Bütün arka koltuklar, L şeklindeki başı dayama yerlerini çıkarmaksızın tamamıyla katlanabilmektedir.

Ön koltukların içinde ve en arka sırada yerde yer meydan FlexConsole’un getirilmesiyle beraber 34 çeşitli gizleme sahası yarattık.
Yaşam tarzına yönelik çok yönlülük mevzubahis olduğunda ne civarı çok araştırırsanız o civarı çok birşey keşfedersiniz.
Flex7® oturma sistemi sizlere 7 koltuklu ya da 7’den 2’ye rastgele bir kombinasyonu saniyeler içerisinde sunan bir sistemdir. Bütün arka koltukların yere katlanarak düz bir yükleme sahası oluşturma avantajı yer alıyor.
Yeni Opel Zafira Tourer’ın 2. sırası, birbirinden müstakil olarak davranış edebilir ve tamamıyla katlanabilir. Her biri, 21 santime civarı ileri ya da geriye kaydırılarak garip bir bacak mesafesi, yükleme sahası ya da en arka sıra yolcular amaçlı meydan yaratma niteliğine sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir