Otomotiv sektörü tek çatı altında “Otoport’ta” buluşuyor


Otomotiv sektörü tek çatı altında “Otoport’ta” buluşuyor

Türkiye’nin araba önce alım satım merkezi Otoport, bütün araba markaları ve araba alınırken gereksinim duyulan her şeyi içerisinde topluyor. 100 milyon TL’ye mâl meydana gelen Gül Mimari ve Kullar İnşaat’ın partner projesi Otoport, senenin 365 bugünü saat 22.00’a civarı hizmet verecek.
Türkiye’nin önce araba alım satım merkezi Otoport, Beylikdüzü’nde 120.000 m2’lik bir sahaya kuruluyor. 200 metrelik cephesiyle dev bir galeriyi andıracak meydana gelen araba alım satım merkezi, birinci ve 2. el araçların yakınında araba alınırken gereksinim duyulan her şeyi tek çatı altında buluşturacak. otomobil sektörüne yepyeni bir nefes getirecek Otoport, kapılarını Nisan 2012’de açacak.
Sıfır ve 2. el her marka ve model Otomobilin yanında araba alım satımı amaçlı gereken bütün müesseseleri bir araya getiren Otoport’ta, araba almak hem bir pratik hem bir de huzurlu olacak. Satın alacağı modeli seçen ziyaretçi, kredi alacağı bankadan, aracını sigorta ettireceği sigorta şirketine ve legal işlemlerini yaptıracağı notere civarı gereken her şeye benzer mimari içerisinde rahatlıkla erişecek. Birinci ve 2. el araba galerileriyle her zevke ve bütçeye uyumlu araba seçeneklerini birlikte sunan Otoport’ta, galerilerin içinde duvarlar olmadığından, ziyaretçiler binanın bir ucundan öbür ucunu kolay bir şekilde görebilecek. Gün ışığından en yüksek yararlanacak biçimde tasarılanan tavan ve cephe mimarisi de galerilerin her süre aydınlık olmasını temin edecek.

—-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir