Paranın Satın Alabileceği En Çılgın SPA Uygulaması


Paranın Satın Alabileceği En Çılgın SPA Uygulaması

Bakımlar, kürler, maskeler çoğalış yalnızca yüzümüz amaçlı yapılmıyor. Tek de çoğumuzun ihmal ettiği yerler amaçlı yapılmış olan özel bakımlar var. Esasında vücudumuzun her köşesi benzer bakımı ve alakayı hakediyor. Arka taraflarımızda bunun için dahil olmak üzere. Bakım öncesinde poponuzdan ölü derilerinizin dökülmesiyle başlıyor,nihaira bu bölgeye özel tek maske uygulanıyor ve gerekiyorsa ağda yapılıyor. En nihai da parafin kürü ile masajınız bitiyor.
Kökleri Japonya’ya uzanan Reiki’nin maksadı ruhun ve bedenin enerji yöntemiyle iyileşmesidir. Bu enerjiyi uygulayan kişiden bu enerjiyi almak talep eden kişiye aktarılır. Çoğunlukla bunu uygulayan birey tek birey olabilir.
Ne var ki Rockin’Heart Ranch merkezinin sahibi Christina DiBartolo,bizzatninsi Reiki Master’i olabilir, atların dik derecede tek tedavi enerjisine sahip olduğuna inanıyor. Tek atın sırtında,tek başına ya da DiBartolo beraberinde hiç farketmez, dik tek iyileşme enerjisini alabileceğinizi düşünüyor.
Önce çikolata ve son olarak de içki. Sanıyoruz her birimiz en sevdiğimiz şeyleri kalorisiz olarak inşa etmek peşindeyiz. Şayet bira seviyor ama verdiği şişkinlikten huzursuz oluyorsanız, biranın içerisinde bulunan mayalar yardımıyla geçirebileceğiniz değişimi böyle deneyimleyebilirsiniz. Yapacağınız bira banyosu yardımıyla gözenekleriniz sıkılaşacak ve bu sayede çok ek olarak çocuk tek cilde sahip olabileceksiniz. Bununla Birlikte gerginliğinizi de bu bira banyosu yardımıyla üzerinizden atabilirsiniz. Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti benzeri ülkelerde bira banyoları yapan Spaları kolaylıkla bulabilirsiniz.
Japonya’nın Kowakien Yunessun bölgesinin en fazla rağbet gören Spa salonu her yil kapılarını bu özel Spa kürü amaçlı yine açıyor. Japonya’nın en populer şarabı meydana iştirak eden “Beaujolais Nouveau” şarabından galonlarca ediniyor ve müşterilerine 12 zaman devam eden özel tek kür hizmeti veriyor: “Şarap Banyosu”. Nihai birden çok senedir şarapsever Japonlar şaraplarını yudumlarken,kırmızı renkteki havuzlarda şarap banyolarını inşa ederek huzurlu zamanlar geçiriyorlar. Elbette sarhoş olmak sizi kırışıklıklarınızdan kurtarmıyor ama enazından birden çok saatliğine dahi olsa onlar amaçlı endişelenmeyi bırakmanız manasına geliyor. Ve sadece bu sebeple Japonlar ve Japonya’ya iştirak eden zengin turistler bu kürü alabilmek amaçlı bu merkeze akın ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir