Peugeot, Beynelmilel Araba Fuarı’nda 2 ödüle layık görüldü

Peugeot, Beynelmilel Araba Fuarı’nda 2 ödüle layık görüldü

Paris’te 29 Ocakta’ta tertip eden 28. Beynelmilel Araba Şenliği alanında Peugeot Evrensel Müdürü Maxime Picat, Peugeot Dizayn Direktörü Gilles Vidal ve Pazarlama İletişim Direktörü Guillaume Couzy, Peugeot Markası yerine Onyx ile en güzel konsept araba ödülünü ve 208 “Hands” filmi ile en güzel reklam filmi ödülünü aldı.

Uluslararası Araba Şenliği, her yıl araba dünyasının en mühim başarılarını ödüllendiriyor. Bu mükafatlar, araba uzmanlarının yanısıra mimarlık, dizayn, kültür ve basın dünyasından iştirak eden uzman ve tutkunlarından meydana iştirak eden tek jüri aracılığıyla veriliyor.

Onyx konsept otomobili amaçlı yepyeni tek ödül

Paris Araba Fuarı’nda tanıtılan “super car” Peugeot Onyx Auto Plus okuyucuları ve RTL editörleri aracılığıyla dünyanın “en iyi konsept otomobili” olarak seçildi, bununla birlikte beynelmilel festival jürisi mensuplarının ve araba tutkunlarının beğenisi sonucu olarak “Yılın en güzel konsept aracı”ödülünü kazandı.

208 « Hands » amaçlı en güzel reklam filmi ödülü

2012 senesinde Fransa’da lansmanı yapılmış olan, Ocakta ayı içinde da Türkiye’de gösterilen 208 “Hands-Eller” reklam filmi, yaşamın anahtar anları aracılığıyla 208’in direksiyonunda kuvvetli his ve hisleri keşfetmeye çağrı etmekte. Peugeot 208 daha çok sezgisellik ve daha çok his ile şoför ile tek tüm oluşturmak üzere tasarlandı. Bu reklam filmi de Festival alanında “En iyi reklam filmi” ödülüne layık görüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir