SEAT Cenevre’de geçmiş ile geleceği buluşturuyor


SEAT Cenevre’de geçmiş ile geleceği buluşturuyor

SEAT, 82. Cenevre Fuarı’nda ürün atılımının nihai örnekleri meydana iştirak eden modelleriyle uyarı çekti. SEAT tarihinin oldukça başarılı km taşlarından biri meydana iştirak eden Toledo’nun konsept modeli, markanın minik sınıftaki temsilcisi Mii’nin 5 kapı çeşidi ve SEAT’ın en mühim modellerinden biri meydana iştirak eden Ibiza’nın yenilenmiş durumu beğeniye sunuluyor. SEAT, bu sene 82’ncisi tertip eden Cenevre Araba Fuarı’nda, markanın simgeleri haline iştirak eden 2 modelinin yepyeni nesillerini sergiledi; Toledo Concept ve Yepyeni Ibiza. SEAT bununla birlikte, minik dershane otomobillere yepyeni tek idrak getiren Mii’nin 5 kapı sürümünü da tanıttı.

Yeni dizayn dilinin nihai örneği Toledo Concept

SEAT’ın daha evvelki fuarlarda sergilediği ve çok alaka gören IBE, IBX ve IBL konsept otomobillerinin önce işaretlerini verdiği yepyeni dizayn dilinin nihai örneği meydana iştirak eden Toledo Concept, SEAT’ın fuarda en dikkat çeken modellerinden. Sedan araba çizgilerinin, Coupe’ye has tasarımla birleşiminin dekoratif ve sportif durumu meydana iştirak eden Toledo Concept, kuvvetli ve dayanıklı duruşu, açık ve tam olarak tek biçimde uygulanmış hatlarıyla uyarı çekiyor. 4,48 metre uzunluğa sahip SEAT Toledo, il içi kullanım amaçlı ideal tek kompaktlığa sahip. Ferah iç mekânı ve sıra dışı bagaj kapasitesiyle Toledo

Concept, uzunca seyahatler ve kapsamlı aileler amaçlı de ideal tek çözüm oluşturuyor. Toledo Concept’in ön bölümünde delikli petek formlu SEAT ızgarası, tipik formunu savunurken çok kapsamlı ve alçak tek görünüme sahip olmuş. Benzer biçimde tamponun altındaki kapsamlı gökyüzü menfezi amaçlı de olabilitesi yüksek meydana iştirak eden dizayn değişikliği ve ön farların genişlemiş beşgen formu, yepyeni SEAT model neslinin karakteristik özelliklerinden biri konumunda. Kapsamlı arka far sistemi yepyeni SEAT sedanın yetişkin tasarımının altını çizerken, arka kısmın tamamı, az sayıda ancak mükemmel biçimde çekilmiş çizgileriyle sağlamlık tesirini taşıyor. Toledo Concept’in iç mekânı, harici tasarımın çağdaş, tam olarak çizgilerini yansıtıyor. Gösterge oturumu aynı ortada konsol yuvası, ses-müzik ve klima kumandaları benzeri yalın tek tasarıma sahip. İç mekânın açık renkleri, deri koltukların sofistike dikişleri ve kokpit ile kapılardaki deri kaplamalar, Toledo Concept’in kalifiye, üst seviye kişiliğini altını çiziyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir