Seksiliğim tescilli


Seksiliğim tescilli

Megan Fox’un “Justin Timberlake’ten ek olarak seksi” sözleri Murat Boz’u motive etmeye yetmiş. Sanatçı, “İnsan kendini sıkı hissediyor. Sevilmek, beğenilmek, kışkırtıcı bulunmak çok sıkı bir şey”diyor
* Kamera karşısında çok huzurlu ve enerjiksiniz. Normal hayatınızda da bu şekilde biri misiniz?
Kamera karşısında normal hayatımda olduğum gibiyim. Çok pek kendimi sınırlamıyorum. Ve hiç kasmıyorum. Olası mertebe en natürel halimle izleyicinin karşısına çıkıyorum. Duyguyu karşın tarafa geçirebilmek çok mühim.
İkinci defa Yedizaman’ün marka yüzü oldunuz…
2010 yılında bir çalışmamız ek olarak olmuştu. Hemen Yedigün Kan Portakalı’nı tanıtıyoruz.
* Reklamlardaki benzeri bir bayanın peşinden bu civarı koştunuz mu?
Ben alışkınım kovalamaya (gülüyor). Sevdiğiniz şeylerin arkasından koşmak güzeldir. Reklamlarda kan portakalının peşinden koşuyorum şayet büyük ihtimal hayatımda öyle koşturduğum dönemler olmuştur.
* Sevgiliniz Eliz Sakuçoğlu’nun peşinden çok koştunuz mu?
Eliz’in kalbini de öyle pratik kolay çalmadım. Oluyor, güzel oluyor. İyi ki de oluyor.
* Bedelli askerlikten faydalanabilmek amaçlı Almanya’da evlendiğiniz, hemen de boşanmak dilediğiniz haberlerinin asılsız meydana geldiğini söylediniz. Sizce bu haberler ne amaçla çıkmış olabilir?
İlişkimiz 2009’da başladı. O tarihten beri her yil bizi evlendiriyorlar, ek olarak sonra boşatıyorlar. Eliz’le haberleri okudukça benzersiz eğleniyoruz. Biz esasen gönülden evliyiz. Beraber bir hayatı yaşıyoruz. Bu haberlerin çıkması ve farklı nedenlere dayandırılması çok komik. Evlenmedik, boşanmadık. Birliktelik bir imzayla olmaz diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir