Selena Gomez “Flört Ediyorum Fakat Kimseye Güvenmiyorum”


Selena Gomez “Flört Ediyorum Fakat Kimseye Güvenmiyorum”

Güzel sanatçı, “Birileriyle flört ediyorum ama kimseye güvenmiyorum. Flört, yalnızca eğlenebildiğim vakitlerde güzel”diyor.
Müzik dünyasının en populer yıldızlarından Selena Gomez, Marie Claire mecmuasının AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI sürümüne sohbet etti. 23 yaşlarındaki yıldızın, dergiye aşk yaşamı ve şöhret yolculuğuyla alakalı yaptığı açıklamalardan satır başları şöyle:
Elbette birileriyle flört ediyorum ve hayatımın en neşeli dönemini geçiriyorum. Ama kimseye güvenmiyorum. Bu sebeple flört, benim amaçlı yalnızca eğleneceğimi bildiğim vakitlerde harika.Hayatımın merkezinde hak var. Menajerlerime güveniyorum; benim amaçlı harika tercihler yapıyorlar fakat iş ile alakalı nihai kararı her an ben veririm.Röportajlarda, çalışmalarımı yorumlamak talep ediyorum ama tamamıyla özel hayatımla alakalı suallerle karşılaşıyorum. İçimde kendimi yenilmiş ya da utanmış hissettiğim bir parça var. Fakat yüzümde her an bir gülümseme görürsünüz zira olumsuz hislerin beni ele geçirmesine müsaade vermem.Sadece beni yansıtan birşeyler uygulamak talep ediyorum. İnsanların bana ‘sadece populer biri işte’ benzeri bakmasını istemiyorum. Absürt sorular sormaktan korkmuyorum. Attığım her adımla alakalı kendime milyonlarca soru soruyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir