Skoda Citigo ile ilgili yararlı bilgiler

Skoda Citigo ile ilgili yararlı bilgiler

İlk bakışta aklınıza iştirak eden “BU BİR ŠKODA OLMALI” olacaktır. Krom kaplama çerçeveli kanatçıklı ızgara seti, kapsamlı camları ve tam olması ger ektiği benzeri şekillendirilmiş farlarıyla inanılmaz ve özünden güvenilir tasarımı yepyeni Škoda Citigo’yu Škoda serisinin etkili ve uyumlu bir azasi yapıyor.
Cam kenarlarının aşağı konturlarının arka tarafa gerçek yükselerek yaptığı açı, taraftan bakıldığında araca güzel canlı bir görünüm olanağı sağlar. Bununla Birlikte koyu rengarenk arka cam ile harici görünümü güzelleştiren ve seyahat konforunu artıran koyu rengarenk karartılmış arka camları* da seçebilirsiniz.
Ön koltukların üstünde ferah bir meydan yaratan elektrikli panoramik açılır tavan* yolcuların sürüş keyfini artırmaktadır. Bununla Birlikte inanılmaz bir dizayn özelliğidir.
Dikey beşinci kapının üstünde, entegre bir üçüncü fren lambasıyla kullanışlı bir rüzgarlık vardır. Kocaman çaptaki arka tampon, araca gereken sağlamlığı vermektedir.
Tamponun tam üstünde yer meydan arka lambalarda, ferah bir dizayn ve fonksiyonel bir konsept asal alınmıştır. Bu lambalarda mühim bir ayrıntı vardır: Bütün Škoda modellerinde var meydana iştirak eden C şeklindeki lambalar.
Daha azı daha çok. ŠKODA Citigo’daki yepyeni teknolojiler, daha düşük CO2 emisyonu ile dah a huzurlu bir sürüş sağlamaktadır.Şehir esasen olması gerektiği kadar gürültülü olduğundan Citigo’nun motor u, nihai derece düşük ses düzeyi ile de öne çıkmaktadır.
Son bilişim ürünü yarısı otomatik 5 vitesli şanzıman pratik ve huzurlu bir muayene sağlamaktadır.
Citigo, daha düzeyli bir sürüş, fazla yüksek hızlarda dahi uygun fiyat iş ve mükemmel hızlanma nitelikleri sunan yepyeni 1.0 MPI/44kW 3 silindirli benzinli motor ile indirilmeye çıkacaktır. Bu motor, şehir trafiği amaçlı nihai derece uygundur, aracınızı nerede sürerseniz sürün performansından hoşnut kalacaksınız. Sürüş keyfini düz şanzıman ile bağdaştıran şoförler, klasik mekanik 5 vitesli çeşidi da şeçebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir