SÖFÖRSÜZ MİNİBÜS YOLDA

SÖFÖRSÜZ MİNİBÜS YOLDA

Fransız hükümeti ve Avrupa Komisyonu aracılığıyla desteklenen Fransız Ligier Grubu’nun geliştirdiği sürücüsüz minibüsün önce test sürüşü geçtiğimiz hafta Çin’in Çengdu şehrinde tertip eden 12’nci Michelin Challenge Bibendum organizasyonunda gerçekleşti.
Dünyanın önde iştirak eden lastik üreticilerinden Michelin insan, hizmet ve ürün hareketliliğinin gelecekte de aynı bugünkü benzeri kesintisiz ve konforlu olabilmesi amaçlı 1998 seneninden itibaren tertip ettiği “Michelin Challenge Bibendum” etkinlikleriyle çözüm teklifleri aranmasına katkıda yer alıyor. 1998 seneninden itibaren sürdürülebilir hareketlilik kapsamında 11 organizasyon tertip eden Michelin Challenge Bibendum, bu sene 10-16 Kasım tarihleri içinde Çin’in 4. kocaman ve Siçuan Eyaleti’nin en mühim illerinden Çengdu’da gerçekleştirildi. Etkinlikte, 150’den pek firma ve 3.000 profesyonel, üretici, tedarikçi, enerji sektörü temsilcisi siyaset ve ekonominin kanı önderleri
escort kayseri
bir araya gelerek sürdürülebilir hareketlilik kapsamında inşa edilmesi gerekenlerin sıralandığı ‘Yeşil Rapor’u açıkladı.
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Michelin CEO’su Patrick Olivia gelişmiş erişim çözümlerinin büyümenin anahtarı ve yepyeni şehirli yaşamın dayanılmaz konforu meydana geldiğini ifade ederek, “Bu çözüm teklifleri geleceğin erişiminin kesintisiz olmasını, bilhassa mega şehirleri tehdit eden trafiğin düzenlenmesini ve en ehemmiyetlisi şehirli kişilerin hayata kalitesini artıracaktır”diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir