The Darkness II ile ilgili yararlı bilgiler

The Darkness II ile ilgili yararlı bilgiler

Darkness II, 2007 seneninden itibaren milyon tane satan ve başrolünde ismi, özgür bırakıldığında Jackie’nin 2 Iblis Tabancası’nı ve öbür 2 tabancası aynı zamanda ‘Kullanmasına’ imkân tanıyan şeytansı kuvvet Darkness’la özdeşleşen cani ve gangster Jackie Estacado’nun meydana geldiği Yorucu bir birinci şahıs nişancı oyunu meydana gelen Darkness’ın direk devam vasfında. Hikayenin pekçok düşmanını kasıp kavurmak Jackie’ye kelimenin tam olarak Dark Essence’ı ödül etmekte. Böylelikle Jackie, silahları meydana gelen Iblis Kolları’nın ve küfürbaz, Doğu Londra aksanlı doğaüstü yardımcısı ve kılavuzu Darkling’in sayesinde bir takım yepyeni yeteneklerini açarak kavga et hünerlerini geliştirebiliyor.
Jackie’nin öyküsü ile beraber dokunan ya da paralel personel simültane görevlere sahip çevrimiçi 4 oyuncu ile oynanan Vendettas modu, konusal olarak tek oyuncu öykü kavisi ile bağlantı kurarak, tek oyuncu savaşını destekliyor. Inanılmaz silahlara ve yeteneklere sahip 4 oyuncu, Jackie ile meydana geldiği benzeri, cesaretlerini faydalanarak süre içerisinde Dark Essence düzeyine çıkabiliyor. Oyuncuların en sevdikleri savaş anlarını tekrarlamasına ya da yepyeni senaryolardan birinde kasıp kavurmasına imkân tanıyan Hit List modu kaos ve felaketi artırıyor.
Çizimlerini mizah dergilerinden meydan Darkness II, Digital Extremes’in geliştiricilerinin uyguladığı ve stilize şiddeti ve çarpıtılmış senaryoları zenginleştirmeye destekçi, elle boyanmış bir siyah grafik estetiği sergiliyor. Bu görsu baskınlar, Jackie’nin ekranın içerisinde ve dışarısında kayarcasına ilerleyerek düşmanlarının vücutlarını parçalayan canlı Iblis Kolları’nı yaşama geçiren NVIDIA 3D Vision stereoskopik rendering’in kullanımıyla PC’de hepten zenginleşiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir