Transit Connect Ödüllendirildi!

Transit Connect Ödüllendirildi!

International Van of the Year – Beynelmilel Senenin Ticari Arabayı Hediye merasimi bu yıl Rusya’nın başkenti Moskova’da tertip eden Beynelmilel Ticari Otomobiller, Yedekparça ve Servis Ekipmanları İhtisas Fuarı COMTRANS’da gerçekleştirildi. Ödülün bu seneki sahibi Ford’un hafif ticari modeli Transit Connect oluyor. Bir evvelki nesli ile de benzer hediyeyi 2003 senesinde da almaya doğruluk galip gelen Transit Connect, tamamıyla yepyeni modeli ile hediyeyi iki. kez doğruluk etti. Geçen yıl da Custom modeli ile benzer hediyeyi meydan Ford, üst üstüne iki yıl bu ödüle doğruluk galip gelen önce şirket başarını da elde etti. Ford bununla beraber 2001 ve 2007 senelerinde da Transit modeli ile Senenin Ticari Arabayı seçilmişti. Ödüle 5’inci kez doğruluk galip gelen Ford bu başarısıyla da bir rekora imzasını attı.

Yenilenen tasarımıyla beraber sınıfının en güzel petrol ekonomisi, düşük CO2 egörevi, konfor ve güvenlik özellikleriyle değinen Yepyeni Connect, Etkin Şehiriçi Güvenlik Sistemi, Ivedi Vaziyet Destekli, sesle muayene edilebilen Ford SYNC araç kontakt sistemi benzeri teknolojileri ticari araç segmentine taşıyor. Zengin donanım düzeyi ve çevreci motor alternatifleri ile Connect, International Van of the Year juri mensuplarının seçimi oluyor.

Yenigün; Mühendisliğimizin geldiği puan gurur verici

Ford Otosan Evrensel Müdürü Haydar Yenigün Connect’in başarısı konusunda yaptığı bildiride geliştirme sürecinde Ford Otosan mühendislerinin de vazife aldığı yepyeni Connect’in başarısında Ar-Ge mühendislerimizin başarısına dikkat çekti. Yenigün sözlerine şu şekilde aynı ritimde devam etti; “Ford Otosan Mühendislerinin haber, tecrübe ve emeği ile geliştirilen Connect evrensel Ar-Ge gücümüzün geldiği noktanın en açık göstergesidir. 1961’den beri süregelen Ar-Ge çalışmalarımız 1997 senenindeki partnerlik anlaşmamızla evrensel dünyaya açıldı. Ford Otosan olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz modellerin yanısıra, Ford’un evrensel ürün gamındaki öbür modellere de ürün geliştirme ve mühendislik hizmeti veriyoruz.

Ford Otosan’ın evrensel Ar-Ge çalışmalarının önce ürünü meydana gelen bir evvelki ev Connect bize pekçok başarının kapısını açtı. Son Olarak de üst yapıylarleme sürecinde AR-GE çalışmalarını üstlendiğimiz Yepyeni Connect ile yeniden yepyeni bir muvaffakiyet ele geçirdik. Ar-Ge çalışmalarımızın geldiği puan bizi sevinçli etmekte, rekabette bir hamle öne taşıyor”.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir