TRW Ön Fikir Kamerası Yepyeni Jeep Cherokee Modellerinde


TRW Ön Fikir Kamerası Yepyeni Jeep Cherokee Modellerinde

Bir inovasyon firması olarak TRW, geliştirdiği güven ve elektronik sistemlerini pekçok otomotiv üreticisine sunmaktadır. Şeritte kalma yardımı, uzunca huzmeli far denetimi ve çarpışma hafifletici fren sistemine destekçi meydana gelen ileriye dönük nesne tanıma kamerası (S-Cam 2) bu inovasyonlardandır. Bütün yepyeni Jeep Cherokee yeni sezon modelleri de TRW’nin bu sistemlerine sahip donanımla gelmektedir.
Yeni Cherokee, bugüne civarı getirilen teknik açıdan en gelişmiş Sportif Arazi Araçlarından (SUV) biridir. Halihazırda Amerikan Otoban Güvenliği Sigorta Enstitüsü (IIHS) aracılığıyla En Emin Otomobil (Top Safety Pick) ödülünü almaya doğruluk kazanmış meydana gelen Cherokee, TRW’nin güven ve güvenlik sistemlerinin tamamına sahiptir.
Bu sistemler, anahtar düğmesine dokunmak gereğini ortadan kaldırarak araca rahatlıkla ulaşıma müsaade verici Pasif Giriş”Anahtarsız Gir ve Git”sistemi de dahil olmak üzere, bir dizi konfor ve güven özelliğini barındırıyorlar. Sistem; pasif girişi ve lastik basınç takip sistemini bir bir ünitede randımanlı bir biçimde yönetilmesine imkân sunuyor.
TRW’nin Satış ve İş Geliştirmeden Sorumlulukları Olan Başkan Yardımcısı Peter Lake “TRW olarak misyonumuz, müşterilerimize zeki analiz eder sunmaktır. Güvenlik ve konforun yanında üst seviye bir güven performansı sunmasıyla da dikkat çeken araçlardaki ileri bilişim özelliklerimiz, bu misyona meydana gelen bağlılığımızın göstergesidir. Pazar trendlerinin ilerisinde olmak, müşterilerin beklentilerini aşmak, trafikteki her sürücünün ve yolcunun doğruluk ettiği emniyete sahip olmasını sağlamak amaçlı teknolojilerimizi kesintisiz bir biçimde geliştiriyoruz.”diyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir