Yakında çok suikast olabilir

Yakında çok suikast olabilir

TÜRKİYE, Pandora’nın açılan kutusunda meydana geldiği benzeri pekçok belayı, kötülüğü bizzat üzerine salabilecek bir riskli oyun içerisine girdi.
Milyarlarca dolar değerinde çıkarın mevzubahis meydana geldiği ve çok kuvvetli beynelmilel çıkarların ilgilendiği tabanca imalat teknolojisinde Ülkemiz yepyeni evrensel oyuncu oluyor.
Bu rahatlıkla müsaade verilen bir gelişim değil. Ve çıkarları zedelenebilen beynelmilel çıkar etrafları, bu gelişmenin tamamlanmaması için ellerinden geleni inşa etmeye hazırlar.
Yapılabilecek işler içerisine suikastlar, intihar süsü verilen cinayetler ve giderek tırmandırılan casus etkinlikleri de dahildir.
Biraz ardından izah edeceğim gelişim sebebiyle Ülkemiz milyarlarca dolar değerinde çıkarları yaralanmış ve bunu kaybetmemek için her çeşitli kötülüğü göze alabilecek beynelmilel kuvvetli çıkar etraflarının hedefi halindedir.
Türkiye bu sabah savaş teknolojilerinde ileride tamamıyla bizzat başına yetmesiyle sonuçlanabilecek bir müddetçe girmiştir.
Teknoloji ithal edip, bunu dönüştürüp aynısını bizzat de üretmek faaliyeti tarafından şu anda Ülkemiz dünyadaki 7. ülke olmuştur.
Bu teknolojileri ve gücü bugüne civarı tekellerinde tutmuş meydana gelen güçler, bu sebeple çok tedirginler ve onlar pozisyonlarını kaybetmemek için her şeyi göze almaya kararlıdırlar. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama insansız gökyüzü uçakları ve onların PC programı dair Ülkemiz’de kısa zaman öncesinde çok mühim bir gelişim oluyor. Ülkemiz, İsrail orijinli uçaklarını ve onların PC yazılımlarını türk malı üretimle değiştirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir