Yeni Chevrolet Aveo B Segmentinin En İddialı Oyuncusu Olacak

Yeni Chevrolet Aveo B Segmentinin En İddialı Oyuncusu Olacak

Tamamıyla yenilenmiş iddialı canlı tasarıma sahip, sportif sürüş tecrübesi yaşatacak birçok yeni teknolojik öğelere sahip Yeni Aveo, nihai derece rekabetçi meydana gelen minik araba sektöründe yakalanan muvaffakiyet çıtasını yükseltmek üzere Temmuz ayı itibarıyla Ülkemiz pazarına takdim edilecek. 5 kapılı hatchback ve 4 kapılı sedan olarak indirilmeye takdim edilecek Yeni Aveo, bütün model seçeneklerinde muhteşem sürüş ve sokak tutuş özelliklerini biraraya getirirken, eli açık iç hacmi ile kapsamlı konfor sahası ve petrol verimliliğinin yanında, ileri teknolojiye sahip tasarımıyla uyarı çekiyor.
Yeni Aveo, Chevrolet’in yüzüncü seneyi meydana gelen 2011 süresince indirilmeye sürülecek bir dizi merak veren Chevrolet tasarımından ilki olarak, tasarıma ve tarzına ehemmiyet veren çocuk ve kendini genş hisseden aileler amaçlı çok kuvvetli bir seçenek olacak.
Yeni Aveo, geliştirilmiş petrol verimliliği, düşük emisyonlu motorları yine tasarlanmış, kuvvetli şasi ve gövde yapısıyla yeni bir otomobildir.
Chevrolet’nin global dizayn dilinin bütün özelliklerine haiz, sportif harici tasarıma sahip tümüyle yeni Chevrolet Aveo çekik far yapısı ve pürüssüz hatlarıyla gençlere ve kendini çocuk hissedenlere hitap etmekte. Bu her 2 hatchback ve sedan yeni sezon modelleri amaçlı de olabilitesi yüksek, ancak bilhassa sportif gövde çizgilerine sahip 5 kapılı hatchback amaçlı hepten ön tasarıya çıkıyor. bu sırada, tamamen yenilenmiş 4 kapılı çeşidi, daha yetişkin, üst kalitede bir görünüm sunuyor. Yeni Aveo Sedan, bilhassa çocuk ailelere hitap etmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir