Yeni Ford C-MAX ve Grand C-MAX Piyasaya Çıkıyor!


Yeni Ford C-MAX ve Grand C-MAX Piyasaya Çıkıyor!

Ford’un yenilikleri, Haziran’da yeni ev aile otomobilleri C-MAX ve Grand C-MAX ile devam etmektedir. Ford’un dizayn çizgisine uyumlu olarak yenilenen modeller, güvenlik ve konfor donanımlarıyla sınıfında ilkleri barındırıyor. Stil ve Titanium donanım seçeneklerine sahip meydana gelen yeni Ford C-MAX ve Grand C-MAX, 63.900 TL’den başlayan ücretlerle piyasaya sunuluyor.
Modern tasarımın ileri bilişim ile harmanlandığı, yüksek performansa sahip meydana gelen Ford C-MAX ve Grand C-MAX, yeni nesillerinde bu özelliklerini bir üst seviyeye taşıyorlar. Türkiye’de bir an önce İstanbul Autoshow’da müşterilerle buluşan yeni C-MAX ve Grand C-MAX, Ford’un yeni cesaretli dizayn diline uyumlu trapezoid ızgara ve LED gündüz farlarını da kapsayan aydınlatma grubu ile göze çarpıyor. Ford müşterilerinin istekleri doğrultusunda yenilenen C-MAX’in iç mekanında renkler ve malzemeler yine yorumlanarak ek olarak huzurlu, yalın ve çağdaş bir atmosfer oluşturuldu. Yeni C-MAX’de 8 inçlik yüksek çözünürlüklü rengarenk dokunmatik ekranlı SYNC 2 otomobil içi kontakt sistemi bulunuyor.
Aile otomobilleri arasındaki en canlı sürüş karakterlerinden bir tanesini sergileyerek referans noktası onay edilen C-MAX, şuanki güvenlik ve sürüş teknolojilerine yenilerini ekliyor. Dikey park özelliğini kapsayan Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, Bi-Xenon Farlar ve Canlı Ön Far Sistemi, Çapraz Trafik Dikkat Sistemi, Gelişmiş Etkin Il İçi Güvenlik Sistemi, Ford MyKey benzeri güvenlik teknolojilerinin yanısıra yeni C-MAX’de segmentinde ilk ve tek meydana gelen Zeki Bagaj Kapağı özelliği de şuanki.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir