Yeni Renault Kangoo: Kusursuzu arayan ticari otomobil müşterilerine özel

Yeni Renault Kangoo: Kusursuzu arayan ticari otomobil müşterilerine özel

Yeni yılla beraber Avrupa’nın bir numaralı Van üreticisi Renault, 2012 yılında yüzde 17,4 pazar payıyla bizzat sınıfında en çok satan modeli meydana gelen minik Van serisini yeniliyor. Yeni Kangoo’da, Renault’nun yeni dizayn kimliği anında dikkat çekiyor. İç mekanda ise kalite tesirini arttırmak için ön panel yine tasarlandı.
Pazarın mimari taşı niteliğindeki bu minik Van, seçilen versiyona ilişkili olmaksızın getirilen üç ön yer ile de göze çarpıyor[1]. Bu ekleme ile Kangoo yelpazesi hepten genişliyor ve bu sayede ticari otomobil müşterilerinin gereksinimlerine daha sıkı yanıt veriliyor.
Yeni Kangoo serisi, yeni ve özel bir dizel motor ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Düşük petrol tüketim değerleri ve hem bir Stop&Start hem bir de sürat kesme enerjisinin geriye kazanımı yardımıyla bizzat sınıfında dorukta meydana gelen Energy dCi 90 Yeni Kangoo’nun gücünü hepten artıyor.
Yeni ekipmanlar aralarında Yokuşta Kalkış Dayanak ve Geliştirilmiş Sokak Tutuşlu ESC, ön panele entegre Renault R-Link multimedya sistemi ve geriye fikir kamerası bulunuyor.
Renault’nun 2 ve 5 koltuklu minik Van yelpazesi Fransa’daki MCA de Maubeuge tesisinde üretiliyor.
İkinci ev Kangoo, 2008 yılında lanse edilmesinden itibaren 400 binden pek ticari otomobil müşterisinin tercihi oluyor. Renault’nun, Avrupa pazarının doruğunda bulunan minik Van’ı, Kangoo, Compact ve Maxi’den Kangoo Z.E. ve Kangoo Maxi Z.E.’ye civarı uzanan tüm ürün yelpazesini içeren yeni sürümünün lansmanıyla bu yıl çok kuvvetli bir geriye dönüş gerçekleştiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir