Yeni Renault Kangoo Türkiye’de Piyasaya Sunuldu


Yeni Renault Kangoo Türkiye’de Piyasaya Sunuldu

Avrupa’nın bir numaralı Van üreticisi ve hafif ticari otomobil öncüsü Renault, Minivan segmentinin klasiklerinden, iddialı modeli Kangoo’yu yeniliyor. Yeni Kangoo’da, Renault’nun yeni dizayn kimliği önce bakışta dikkat çekiyor. İç mekanda ise yine tasarlanan ön panel kalite algısını hepten ileriye taşıyor. Sektörün mimari taşı niteliğindeki Kangoo, 2 ve 5 şahsiyet sürümleri ve çeşitli uzunluk alternatifleri ile ticari otomobil müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.
Yeni Kangoo serisi, yeni ve özel bir dizel motor ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Düşük petrol tüketim ve çıkarma değerleri yardımıyla bizzat sınıfında dorukta meydana gelen dCi 90 Yeni Kangoo’nun gücünü hepten artıyor: karma parkurda 5,0 litre/100km ve (130g CO2/km)
Yeni ekipmanlar aralarında Yokuşta Kalkış Yardımı ve Grip Muayene Sistemi ile donatılmış yeni ev ESP ve opsiyonel olarak getirilen R-link İnternet Irtibatlı Entegre Navigasyon Multimedya Sistemi bulunuyor.
Yeni Kangoo’nun geliştirilmesi anında kalite tesirini artırmaya yönelik itina gösterildi. Bu çalışmayla daha pürüzsüz birleşme noktaları, daha balanslı ayrıntılar, daha duyarlı kaynak ve bağlantılar ve iyileştirilmiş akustik özellikler sağlandı.
Renault’nun 2 ve 5 koltuklu Minivan yelpazesi Fransa’daki Maubeuge tesisinde üretiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir