Yeni SEAT Toledo alıcısının karşısında

Yeni SEAT Toledo alıcısının karşısında

SEAT’ın en oldukça başarılı model ailelerinden biri meydana gelen Toledo, tamamıyla yenilenmiş haliyle showroomlarda yerini aldı. Ek Olarak evvelki nesillerinin sağladığı popülerlik ve gördüğü ilgiyle başarısını kanıtlayan Toledo, yepyeni nesliyle SEAT’ın çağdaş tasarımı içerisindeki dinamizmi ve şıklığı, yüksek seviyede randımanlı motor teknolojisiyle ve harika pratiklik, muhteşem işçilikle birleştiriyor. Ülkemiz’de ikisi benzinli ve bir dizel olmak üzere üç çeşitli motor seçeneğiyle getirilen Toledo, 37 bin 500 TL’den başlayan ücretlerle alınabiliyor.

Şık dizayn kolay çözümlere olanak tanıyor; 550 litre bagaj hacmi

Çekici dizayn nitelikleri ve pratiklik özellikleriyle kocaman alakalı gören Toledo’nun yepyeni nesli, bu yöntemi kullanmaya devam etmektedir. Tam Olarak bir biçimde tanımlanmış yüzeyleri, hatları ve kenarlarıyla kuvvetli ve dayanıklı bir duruşa sahip Yepyeni SEAT Toledo, coupé görünümüyle uyarı çekiyor.

4,48 metre uzunluğuyla bir evvelki nesilden 4 santimetre ek olarak uzunca tasarlanan Yepyeni Toledo’da ananesel bagaj kapağı mahaline kocaman, kapsamlı açılan bir arka kapak ile sunuluyor. 2602 milimetrelik oranla uzunca dingil mesafesi ferah meydan hissi ve tüm yolcular amaçlı bol miktarda bacak mesafesi sağlamak ediyor. Boyutlardaki bu yükseliş otomobili konforlu ve ferah kılarken bununla birlikte, her çeşitli ihtiyaca yanıt verici bir bagaj imkanı da sunuyor; 550 litrelik bagaj, kapağının açılış açısı ve düşük yükleme eşiği yardımıyla yüklemeyi kolaylaştırıyor.

En yepyeni motorlarla sağlanan verimlilik

Bütünüyle yepyeni bir model olarak Toledo, Volkswagen grubunun en yepyeni motorlarını kullanıyor. Ülkemiz piyasaya getirilen 1.2 lt’lik TSI motora sahip versiyon, 105 hp güç üretirken 175 Nm’lik bir tork sağlıyor. 100kilometre’de aşağı yukarı 5.4 lt petrol tüketim değerine sahip bu versiyonun CO2 emisyonu ise kilometre’de 125 gr.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir