Yeni Trafic Yüzünü Göstermek Üzere

Yeni Trafic Yüzünü Göstermek Üzere

renault, 1980 seneninden beri toplamında 1,6 milyon tane satış gerçekleştiren Trafic modelini bu yaz yenileyerek muvaffakiyet hikayesini devam ettirmeye hazırlanıyor.

Bu kolay ve uyumlu fiyat otomobil, hem bir içte hem bir de dışta yeni bir dizayn sergiliyor. Aynı zamanda zeki yenilikler ile prof müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmakla beraber konforlu bir sürüş amaçlı yeni bir motor gamı sunuyor.

Trafic ile beraber, Renault aracılığıyla geliştirilen ve bir çeşidi 6l / 100 km petrol tüketiminin altına düşecek çift turbo motor meydana gelen yeni bir 1.6 dCi motor da yer alıyor.

Yeni Trafic çoğalış Sandouville imalat hanesinde üretiliyor. Böylelikle Renault, Avrupa sektör öncüsü hafif ticari otomobil gamının tamamının üretimini Fransa’da üç fabrikada gerçekleştiriyor.

1980 senesinde lansmanı yapılmış olan ve aynı derecede populer Estafette’in yerini alan Renault Trafic, hayat genelinde 1.6 milyonun üstünde satış rakamına erişti. 2014 senesinde Trafic öyküsü, hayat genelinde 50 civarı ülkede ilk defa pazara takdim edilecek meydana gelen üçüncü ev ile devam etmektedir.

Yeni Trafic yeni bir harici tasarıma kavuşuyor. Ön bölümünde Renault’nun yeni marka kimliğinin simgesi meydana gelen daha kocaman bir logo yer alıyor. Duruşu kuvvetli ve canlı, aynı zamanda daha kapsamlı, daha ince farları araca cazip bir görünüm kazandırıyor. Kapsamlı ve iddialı bir gökyüzü girişi ve 2 ızgara içinde bulunan gövde rengi çizgi araca farklı bir stil katıyor. Daha keskin çizgiler, Otomobilin siluetini eskisinden daha canlı duruma getiriyor.

Yeni Trafic ile Renault, hafif ticari otomobil deneyimini faydalanarak, çağdaş ve konforlu ve hakikat bağlamda bir kullanıcı arkadaşı bir model sunuyor ve böylelikle müşterilerin ihtiyaçlarına daha çok yanıt veriyor.

Yeni Trafic, zengin ürün gamıyla her ihtiyaca uyumlu bir otomobil sunabiliyor: 270 versiyon, 2 çeşitli uzunluk, 2 çeşitli uzunluk, panelvan, combi, alçaltılmış şasi kabin ve minibüs versiyonlarıyla beraber, anlaşmalı üst yapı şirketlerinin ve Renault Tech’in ürettiği çözümleri içerir 270 çeşidi yardımıyla ihtiyaca uyumlu olarak özelleştirilebiliyor.

Yeni Trafic, yeni ev turbo şarjlı motorlarıyla esneklik ve ekonomikliği birlikte barındırıyor. Otomobil, Renault’nun geliştirdiği en nihai nesil 1.6 dCi motoru (R9M) basit ediniyor ve petrol tasarrufu ile hakikat sürüş keyfini bir araya getiren ileri bilişim sunuyor. Bu motor 2 versiyon olarak müşteriyle buluşuyor: 1 litre /100km’den daha çok bir kazanç sunan değişken geometrili turbo motor ve petrol tüketimini 6 litre /100km*nin altına düşüren çift turbolu (twin-turbo) çeşidi. Bu motorlar otomobil tam yoğun olduğunda bile, düşük devirlerde getirilen fazla yüksek tork yardımıyla canlı reaksiyonları güvence ediyor.

Yeni Trafic, Renault’nun profesyonel hafif ticari otomobil mühendisleri aracılığıyla emin ve kuvvetli bir model olarak geliştirildi. Üst segment binek araçlara odaklanmış meydana gelen Sandouville imalat hanesinde personel 1.800 bireyin tecrübe ve bilgisinden yararlanıldı. Trafic’in imalatının yine Fransa’ya alınmasıyla, 230 milyon euroluk bir mevduat inşa edilerek fabrikada mühim bir dönüşüm meydana geldi.

1998 seneninden bu yana Avrupa’nın bir numaralı hafif ticari otomobil üreticisi meydana gelen MCA’da (Maubeuge) Kangoo, SOVAB’da (Batilly) Master ve Sandouville’de Trafic olmak üzere Fransa’da üç fabrikada bütün ürün gamının montajını gerçekleştiren Renault markası rekabette öne çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir