Yepyeni Dacia modellerinin Ülkemiz ilk gösterimleri İstanbul Autoshow’da

Yepyeni Dacia modellerinin Ülkemiz ilk gösterimleri İstanbul Autoshow’da

• Dacia’nın yine doğuşunun simgesi Logan’ın lansmanından sekiz yıl ardından, marka İstanbul Autoshow’da yeni modellerinin ilk gösterimini gerçekleştiriyor
• Dacia’nın yeni modellerinde teknolojik ekipmanlar göz dolduruyor: Yeni radyo CD ve MEDIA NAV navigasyon ve multimedya sistemi harici hayat ile bağlantı kurmayı sağlıyor.
• Dacia’nın yeni binek modellerinde ilk donanım seviyesinden bu yana, standart olarak ön şoför ve seyahat gökyüzü yastıklarıyla aynı zamanda ESP bulunuyor. Bununla Birlikte arka park sensörü şuanki donanımlar aralarında bulunuyor.
• Yeni Sandero Stepway’de Renault grubunun mekanik mükemmelliğinin yeni simgesi meydana gelen TCe 90 motor kullanılıyor.
• Dacia ürün yelpazesi, yeni modellerin eklenmesiyle genişliyor ve yenileniyor. Dacia yeni modeli Lodgy ile MPV segmentine iddialı tek giriş inşa ediyor. 5 ve 7 koltuklu alternatifleri ile Lodgy, 2. el MPV müşterisi ailelere yeni, çok istikametli ve ekonomik tek araca geçiş inşa etme fırsatı sunuyor.

• Dacia markasının öbür yeni modelleri: sınıfının favori meydana gelen kullanışlı nitelikleri yardımıyla hem esnafların aynı zamanda ticaretle uğraşanların gözdesi haline geliyor olacak Dacia Dokker.
• Lodgy Ülkemiz’de Şubat 2013’te 36.990TL’den başlayan ücretlerle, Dokker Combi 2013 seneyin en başında, 22.800TL den başlayan ücretlerle, Yeni Sandero ise Aralık 2012’de 23.990TL den başlayan ücretlerle piyasaya sunuluyor olacak.
Yeni Sandero ve Sandero Stepway ile Dacia tasarımı ek olarak çekici!
Yeni Dacia kimliği evrensel tek kalite ve kuvvet duygusunu çağrıştırıyor. Kapsamlı farların çizimi ile aynı zamanda ızgara, ön yüzü çok ek olarak hayret verici kılıyor. Yeni Sandero’da krom kadran çerçeveli ve bilhassa işlevsel en yeni ev kumandalar ile çağdaş çizgideki koyu karbon ya da çift tonlu yeni tip torpido oturumu kullanıldı. Zarif malzeme seçimi ve kaplamalar yardımıyla kalite algısı artırıldı.
Yüksek performaslı ama Tüketimde cimri motor seçenekleri
1.2 16V benzinli ve 1.5dCi dizel motor seçeneklerinin yanısıra Yeni Sandero Stepway’de ilk defa benzinli Tce 90 motor çeşidi kullanılıyor. Renault grubunun mekanik mükemmelliğinin yeni simgesi meydana gelen TCe 90, sürüş keyfi, azalan kullanım fiyati, hesaplı petrol kullanımı (5,4l/100km) ve CO2 (125 g/km) emisyonlarını tek araya getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir