Zencommerce Ülkemiz pazarına girdi

Zencommerce Ülkemiz pazarına girdi

Orta ve Doğu Avrupa’nın sonrasında başarısını Hindistan’da sürdüren ve bu sabah 15 binden pek online mağazanın altyapısında imzası yer alan Zencommerce, binlerce girişimci ve şirketin istediği e-ticaret hizmetini sağlamak amaçlı hemen Ülkemiz pazarıan giriş yaptı.
Polonya merkezli Dreamcommerce firmasının markası olarak hizmet verici Zencommerce, e-ticaret sahasına adım atmak talep eden teşebbüsçüler ile satış gücünü artırmayı hedef alan firmalara sanal mağaza çözümü sunuyor.
Zencommerce.com yardımıyla ürünlerinize özel e-ticaret mağazasını en kısa zamanda yaşama geçirebilecek, hem de Facebook üzerinden hemen piyasaya başlayabileceksiniz. Zencommerce.com tüketicilere en pratik ve çabuk ulaşabilecekleri yazılımsal çözümlerinin yanında, sualleri amaçlı cevap bulabilecekleri online yardım de sunuyor.
Zencommerce Ülkemiz Ülke Müdürü Buyruğa Gülas; Ülkemiz’de nüfusun yüzde 47’sinin web kullandığını ve kar oranının yüzde 900’e civarı çıktığını belirtirken, bunun için nazaran Türk e-ticaret piyasasının potansiyelini tam anlamıyla meydana koyamadığını ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir